• Informace k novému školnímu roku 2019/2020

  12.7.2019 | Blog | admin
 • Přihlášky a sleva na školném

  Prosím všechny, kdo ještě neodevzdali přihlášky na nový školní rok, ať tak neprodleně učiní do konce července. Přihlášku je možno vytisknout na webu HTVŠ v sekci "dokumenty ke stažení" nebo vyzvednout v knihovně na obecním úřadě v Prušánkách. Přihlášky se odevzdávají řádně vyplněné do knihovny paní Hromkové nebo je možno je zaslat sken přihlášky na mail info@htvsprusanky.cz. 

  O slevu na školné je třeba zažáadat do 31. srpna 2019 a to písemně dle pravidel pro uplatňování slevy zde.

  Setkání s rodiči

  Setkání rodičů s učiteli a vedením školy za účelem podání informací o průběhu nového školního roku a domluva rozvrhu, proběhne 30. 8. 2019v 17h v budově ZŠ Prušánky.

  Irské tance vs. Moderní tanec

  Pro školní rok 2019/2020 již nebude pokračovat výuka tanečního oboru Irské tance. Pro ukončení tohoto oboru jsem se rozhodl z důvodu odchodu paní učitelky Hanzlové a pro malý zájem o tento obor. Protože bych, ale rád taneční obor na HTVŠ ponechal domluvil jsem se na případném otevření oboru Moderního tance s paní učitelkou Annou Tetúrovou, která vede mj. i taneční skupinu Balanc ve Velkých Bílovicích. Obor bude samozřejmě otevřen jen v případě dostatečného zájmu. Proto prosím všechny kdo mají o moderní tance na HTVŠ Prušánky zájem aby se mi ozvali na tel.: +420 721 101 955 nebo na mail info@htvsprusanky.cz

  S pozdravem a přáním hezkého léta

  Za HTVŠ Pušánky 

  Vít Němeček